Kurumsal

Kanaat Demir San ve Tic LTD ŞTİ. Temelleri 1975 lere dayanan ve kurucumuz Mehmet Okay tarafından 1 Sanayi Sitesi – İzmir de atılmıştır. Edindiği ticari birikimi sürekli olarak doğru kullanma çabası içerisinde tutmuş ve sonuçta sektörün öncü firmaları arasına girme başarısını göstermiştir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen Kanaat Demir, bugün başta inşaat, makina ve otomotiv olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine hizmet vermektedir.

Kanaat demir, sürekli artan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir yandan ürün çeşit ve kalitesini arttırırken diğer yandan daha uygun fiyat ve daha hızlı servis anlayışıyla da hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için aralıksız çalışmaktadır. "Her zaman kaliteli hizmet" anlayışıyla çalışmalarına devam eden Kanaat Demir, alanlarında uzman, genç ve deneyimli kadrosunun enerjisi ile gelişen teknoloji, kalite ve müşterinden aldığı güç ve güveni birleştirerek demir-çelik sektöründe daha büyük hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız Müşteri odaklı anlayışıyla teknolojiyi her zaman ön planda olmuş yatırımlarını teknoloji ve kalite süreçleri üzerine yapmıştır. Alevli ve plazma kesimde son teknolojiyi bünyesinde bulunduran firmamız 2007 yılı içinde fason kesim sektöründe 2000*6000 ebatlarda Trumpf marka lazeri İzmir'e getirerek Ege Bölgesinde bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktadır

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslar arası platformda müşteri odaklı, kalite, doğruluk ve güvene dayalı duruşunu değiştirmeden teknolojiye süratle ayak uydurup, demir çelik sektöründe yenilikçi, güçlü, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmak

Misyonumuz

Toplumsal sorumluluk ve çevre bilinciyle demir çelik sektöründe hizmet ettiği kuruluşlara katma değeri yüksek ürün ve hizmetler sunarak insanların yaşam kalitelerini yükselten, paydaşlarına değer sağlayan, sürekli iyileştirmeyi ilke edinen dünya şirketi olmak.